TECHNIKA SCENICZNA I EVENTOWA
UE LogoUnia Europejska

O nas

Kim jesteśmy EVENTTECH.pl

EventTech.pl to firma zajmująca się profesjonalną obsługą techniczną wszelkiego rodzaju eventów: konferencji, bali, koncertów, festiwali, gali, targów i wielu innych. Wieloletnie doświadczenie w realizacji wydarzeń w całym kraju pomogło nam zbudować renomę ekspertów w naszej dziedzinie.

Nasz zespół to profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem, dla których ta praca jest pasją. Dzięki kreatywnemu, kompleksowemu i spersonalizowanemu podejściu, zapewniamy naszym klientom niezawodną obsługę imprezy, dobrą i jasną komunikację oraz dbałość o szczegóły podczas całego procesu.
Jesteśmy pasjonatami tworzenia wyjątkowych wydarzeń z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Zlecając nam realizację swojego wydarzenia, możesz mieć pewność efektu „wow”.

O nas - Kim jesteśmy EVENTTECH

Co robimy EVENTTECH.pl

Zapewniamy sprzęt i obsługę techniczną na wszelkiego rodzaju eventy, konferencje, imprezy i wydarzenia. Wspieramy w procesie planowania,  optymalizacji i własciwej konfiguracji techniki eventowej i scenicznej.  Dostarczamy odpowiednią technologię  wraz z kompetentnym, kulturalnym  i przeszkolonym personelem. Posiadamy własną i stale rozwijącą się bazę sprzetową. Oświetlenie, nagłośnienie, multimedia, sceny, konstrukcje, scenografie, efekty specjalne czy systemy inteligentnego sterowania  - to aktualnie główne pola naszego działania. Stale się rozwijamy, nie boimy się wyzwań i nowinek. Zyskaliśmy renomę specjalistów od eventów i eleganckich wydarzeń o czym swiadczą liczne realizacje dla wymagających agencji eventowych i klientów ceniących sobie jakość ponad przeciętność.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Zapraszamy do współpracy !!!

Zobacz ofertę
O nas - Co robimy EVENTTECH.pl

referencjeopinie naszych klientow

facebookinstagramyoutube
Szybki kontakt

tel:             +48 606 451 057

mail:           biuro@eventtech.pl

biuro:         ul. Mazurska 4A

                   81-312 Gdynia

magazyn:  ul. Chwarznieńska 170B

                   81-602 Gdynia

Soda Tworzenie stron www - sodasolutions.pl