TECHNIKA SCENICZNA I EVENTOWA
UE LogoUnia Europejska

ORGANIZACJA, OBSŁUGA

Organizacja

Organizacja

Każde zlecenie wymaga właściwego planowania i organizacji pracy wszystkich etapów późniejszej produkcji technicznej. Za cel przyjęliśmy taki sposób pracy z klientem, podczas którego wszelkie ustalenia, zmiany i kreacja są doprowadzane do finału przed spakowaniem sprzętu i wysłaniem ekipy na realizację. Dla nas to pewność, że wykonamy zlecenie zgodnie z oczekiwaniami klienta, zaś dla Zleceniodawcy to ogromne wsparcie w wyłapaniu niechcianych błędów, wynikających z niedoprecyzowania oczekiwań. W tym celu stosujemy odpowiednie etapy i narzędzia do przygotowania pełnego obrazu naszego zadania:

 

  • Analiza Potrzeb – zapytanie mailowe, rozmowa telefoniczna, zbieranie danych i informacji od klienta.

 

  • Wizytacja Miejsca – ustalenie warunków technicznych, wymiarowanie przestrzeni, weryfikacja strefy dostaw, miejsca rozładunku i ciągów komunikacyjnych (windy, schody, rampy…), pobranie map i rzutów architektonicznych, fotografia przestrzeni.

 

  • Projekt Techniczny – w większości przypadków przygotujemy rzuty 2D z rozmieszczeniem techniki, scenografii i elementów towarzyszących w  wraz z wymiarami. Tu głównym celem jest uniknięcie kolizji przestrzennej np. z działem cateringu, czy innymi elementami w miejscu eventu, a także optymalizacja przestrzeni. W bardziej wymagających przypadkach przygotowujemy projekt z wizualizacją 3D, oraz projekty pomiarów akustycznych.

 

  • Oferta i Kosztorys – zawierają wykaz sprzętu oraz usług wynikających z projektu i zamówienia wraz ze  szczegółową wyceną, opisem czasu pracy, ilością osób, samochodów, zestawieniem kosztów dodatkowych.

 

  • Umowa - podpisanie obustronnych zobowiazań

 

  • Nadzór Realizacyjny – po podpisaniu umowy do czasu realizacji wszelkie ustalenia lub zmiany koordynuje dział handlowy i przydzielony projekt manager , zaś na evencie realizator i/lub projekt manager.

 

  • Realizacja - wykonanie usługi dostawy sprzętu, obsługi i realizacji technicznej zgodnie z wszystkimi ustaleniami z etapu organizacji  ZOBACZ SZCZEGÓŁY
Realizacja i Obsługa

Realizacja i Obsługa

facebookinstagramyoutube
Szybki kontakt

tel:             +48 606 451 057

mail:           biuro@eventtech.pl

biuro:         ul. Mazurska 4A

                   81-312 Gdynia

magazyn:  ul. Chwarznieńska 170B

                   81-602 Gdynia

Soda Tworzenie stron www - sodasolutions.pl